דנה יקרה!
הזמן קצר והתקציב מוגבל. תמיד! אם הייתי צריכה לתמצת את העבודה והשירות שלך במילה אחת, הייתי משתמשת במילה 'יעילות'. ויש לי למה להשוות…
תהליך העבודה מסודר: לא ניגשים לעבודה לפני שיודעים בדיוק לאן רוצים להגיע… וכשההגדרות 'מחודדות', הביצוע מדוייק ומהיר להדהים.
ולא פחות חשוב: לא נכנסים להרפתקאות מסוכנות (אלא אם כן ממש חייבים) עם פיתוחים מורכבים, שמעבר לעלות המיידית שלהם, גורמות להוצאות עתידיות בלתי צפויות, שלא לדבר על תקלות, בכל פעם שהממשקים לדפדפנים, תוספים ותוכנות אחרות מתעדכנים. את אלופה במציאת פתרונות יצירתיים, תוך שימוש בפלטפורמות קיימות, כמו וורדפרס, וחוסכת זמן, צרות וכסף.
המון תודה!
רוני גורדון, חנות מועדון 100 קלוריות באריזה.

רוני גורדון, 100 קלוריות באריזה
100 קלוריות באריזה

העבודה עם דנה הייתה חוויה מצוינת עבורי ואני שמח לפרגן ולהמליץ עליה.
דנה לא מתפשרת בנושא המקצועית, הירידה לפרטים, והחוויה הנעימה לעבוד יחד.
חשוב היה לה שאהיה מרוצה מהמוצר, ושהוא יעבוד נכון וטוב, גם אם המשמעות היתה תוספת עבודה עבורה.
דנה נותנת לי שירות ותמיכה מצוינים לפי הצורך גם לאחר סיום העבודה המשותפת, לא טריוויאלי.

אילן לודבינובסקי, עיצוב ותכנון פנים
עיצוב ותכנון פנים

Dana is a person who keeps her word, you can count on her to have the job done on time. She worked very organized, we delivered the input and Dana used it to make an amazing website for our school. Thank you very much Dana!

Lizzy

Founder Tweetalige Kids
Dutch Digital School for Education abroad

Lizzy, Tweetalige Kids
Tweetalige Kids

אנחנו עובדים עם DSD כחמש שנים. דנה שידרגה את האתר שלנו – בהיבט הויזואלי ובעיקר מבחינה פונקציונלית, כך שיתאים למנועי החיפוש ויהיה נגיש למתעניינים.
בנוסף דנה עוקבת, מציעה ומפרסמת עבורנו, פרסום רלוונטי לנו, שאכן הוכח כיעיל ומפנה אלינו לקוחות.

נעים ומקצועי לעבוד עם DSD ועם דנה, שזמינה עבורנו, איכפתית ומלווה בנאמנות.
אנו ממליצים עליה בחום רב.

חני סגמן וציון בן אלי, מרכז יהלום
מרכז יהלום

החלטנו לבנות אתר חדש לעסק שלנו, אתר שיציג אותנו בצורה מכובדת שיהיה בקנה אחד עם השקפת עולמינו ויראה את הפן המקצועי שלנו בצורה הטובה ביותר.

חיפשתי באינטרנט חברות שעוסקות בבניית אתרים ושם נתקלתי בחברת DSD.

התקשרתי לקבל הצעת מחיר, ענתה לי דנה. שאלה שאלות רלוונטיות, התעניינה באתר הישן שלנו, שאלה מה נרצה לשמר ונתנה גם רעיונות חדשים. וכל זה עוד לפני שקיבלתי הצעת מחיר….
לאחר סבב הצעות מחיר והשוואות חזרתי לדנה עם עוד כמה שאלות הבהרה. שלחתי מייל עם 10 שאלות שונות, והמייל נענה תוך כמה דקות עם התייחסות לכל שאלה ששאלתי.
איך אומרים: כאן חשדתי…..
ואמרתי שעם חברת DSD אני רוצה לעבוד.
התחלנו לעבוד השירות והמקצועיות היו אפילו יותר טובים ממה שחשבתי.

אמרו לי שכדי להרים אתר לוקח בין 6-10 שבועות.
האתר היה מוכן תוך שבוע!!!!
קראתי לה בזיכרון בטלפון "דנה החרוצה".
תודעת שירות כזאת לא נתקלתי המון שנים. אולי אפילו אי פעם.

כל בעיה שצצה בדרך (בגללי) נפתרה על ידה בסבלנות ובאורך רוח.
דברים שלא היו בתחומי אחריותה נפתרו על ידה אודות לידע המקצועי הרחב שלה.
ושורה תחתונה האתר יצא פגז!
נגיש, חדשני, מקצועי ומזמין. אנשים לא מפסיקים לשבח אותו.
לסיכום הבחירה ב-DSD ובדנה בראשה היתה להצלחה גדולה ובזכותה נהנתי מכל רגע.

ישר כח.
גל רגב
מנהל שיווק ורכש
דר בניין

גל רגב, דר בניין
דוד רגב קבלן - דר בניין

את דנה שכטר הבעלים של DSD  ייעוץ ושיווק דיגיטלי אני מכיר למעלה מחמש שנים. העבודה איתה מתבצעת ברמה גבוהה ביותר ולא סתם הפקדתי בידיה הנאמנות את הבנייה והעיצוב של אתר החלוץ. הליווי המקצועי, הידע הרב, הבנייה הנכונה והעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש – הם אלו שהופכים, לדעתי, את  DSD ייעוץ וליווי פרויקטים לחברה שמומלץ מאוד לעבוד איתה.

לוגו החלוץ
אמיתי יעקובי, החלוץ
קופירייטינג החלוץ

דנה, ברצוני להודות לך על האתר המקסים שבנית עבורי.
כל מי שנכנס לראותו מוקסם ממנו. אני מקבלת מחמאות רבות על היופי והקלות בה ניתן לקבל בו מידע.
תהליך בניתו, היה מאד פורה ומפרה. העצות שנתת היו מאד מועילות.
כל שאלה ובקשה בתהליך הבניה נענתה במהירות וביעילות.
תמיד היית זמינה וכל שינוי שביקשתי לבצע בוצע במהירות וביעילות.
לסיכום, בניית האתר היתה חוויה מרגשת והתוצאה נפלאה.
אני מאד מרוצה מהתוצר המוגמר.
בברכת בריאות,
זהבה דודסון

זהבה דודסון, בריאות
בריאות בהנהלת זהבה דודסון

יש מצבים בחיים שאתה מרגיש שבחרת נכון !!!
זאת בדיוק ההרגשה במקרה של DSD שבנו לנו את האתר המדהים ואת המותג FUNKYDOOR
דנה, תודה רבה על האתר והלוגו הגאוני, אין בכלל ספק שהתרומה שלהם למכירות היא משמעותית לאין שיעור
והכי חשוב הליווי והשירות לאחר סיום העבודה גם תקופה ארוכה לאחר סיום ההתקשרות הרשמית בינינו. תודה על שלא נחת לרגע עד שוידאת שאנחנו מרוצים (זה לא מובן מאליו)
אם יש משהו שלא רואים במחוזותינו, זה Value for money ואתם עונים על המושג הזה במלואו.

website design fundoor
אורי דוד, פאנקי דור
פאנקי דור מגנטים מעוצבים לדלת

היה כיף לעבוד איתכם. בלי הרבה דיבורים, הכל ברור. יעילות, זריזות. אפילו לא עמדתי בקצב שלכם.
מקווה להמשיך איתכם לאורך זמן.

עיצוב והקמת אתר לחברת תיירות איזי ריידר
איזי ריידר אמסטרדם
מדריכי טיולים באמסטרדם

תודה על עבודתכם הנפלאה! תודה על אתר מושקע ועל פלייר יפיפה, תודה על עיצוב, תכנון וביצוע ברמה גבוהה, תודה על ההסברים המקצועיים, על ההכוונה, על העצות ועל הטיפים, תודה על הסבלנות ועל תשומת הלב לכל קו ולכל פיקסל, ועל נכונות תמידית לחזור ולהסביר, לחדד, לכוון ולתקן. זכיתי לשירות מקצועי ועם זאת אישי, נעניתם לכל בקשותי תוך שמירה על הצרכים המקצועיים, המלצתי עליכם לא פעם למתעניינים בתחום, ואמשיך לעשות כן!

יישר כוחכם!! יעל רחמני תרפיה באמנות

יעל רחמני
תרפיה באמנות

רציתי להודות לך על העבודה הנפלאה שעשית. הגשמת לי את אחד החלומות שהיו חשובים לי מזה זמן רב. הקמת לי אתר אינטרנט נפלא, ססגוני, מעניין, ומעוצב. הלוגו החדש וכל המיצוב שסביבו (כרטיסי הביקור, הפולדרים ועוד) נותן לעסק שלי חיים חדשים, טעם של רעננות ואת האדרנלין שהיו היה צריך. עבדת איתי בסבלנות רבה, ברגישות ובהבנה. הכרתי בחורה מקצועית, נעימה, יודעת להנחות כשצריך ולוותר כשאי אפשר. אני שמח שהכרנו ואשמח להמליץ עליך בעתיד לכל אדם אשר יזדקק לשירותי עיצוב מדיה וכו׳ שיהיה לך בהצלחה. תודה על שיתוף הפעולה להתראות מולי ליברמן ליברמן- תכנון מבנים

מיתוג לחברת ליברמן תכנון מבנים
ליברמן
תכנון מבנים

פניתי לחברת D.S.D בשעה שהייתי לחוצה מאד מבחינת זמן והייתי צריכה לטוס באמצע לחו"ל לתערוכה. תוך זמן קצר החברה הקימה הפקה שלמה סביבי, שלחה אלי חומרים לחו"ל, חזרה למיילים שלי בזמן קצר מאד- גם בשעות הקטנות של הלילה. כל הזמן הרגשתי שיש למי לפנות ושמתחשבים ברצונות שלי כדי שאקבל עבודה שאני מרוצה ממנה. בנוסף, החברה ייעצה לי לגבי "רעיון המוצר" ובהיבטים הקשורים למיתוג. איכות העבודה גבוהה מאד ומקצועית,
אין עליכם. ממליצה בחום, שרון ויזר

מיתוג עבור מעצבת תכשיטים שרון ויזר
שרון ויזר
מעצבת תכשיטים

סטודיו די.אס.די לאיכות העבודה, מקצועיות, ידע ומומחיות , מהירות תגובה, דבקות במחיר ועמידה בלוח זמנים – ציון 10. סה"כ אני מאוד מרוצה, מצד אחד לקחתם אותי למקומות שחשבתם שיהיה לי טוב בהם – מצד שני סיפקתם לי את מה שרציתי למרות שזה היה "בניגוד" לדעתכם המקצועית. אני רוצה לומר לכם שבזכות הפרוספקט הנהדר וכרטיס הביקור קל לי להשיג לקוחות חדשים. כבר 2 לקוחות חדשים רכשתי מאז ובעצם כיסיתי את ההוצאות. כל זאת במאמץ קל בלבד מצידי בתחום השיווק. תודה, תודה, תודה! בכבוד רב, אדיר סרבר

מיתוג ועיצוב לוגו עבור איי טי סיסטם
סיסטאם אי.טי.
שירותי מחשוב לעסקים

לסטודיו D.S.D השפיצים!

הגעתי אליכם שבור ומאוכזב מכל אותם עושקים.. אבל אתם רוממתם את כל השברים מהריצפה וישבתם שעות ועבדתם על כל החיבורים אחד אחד ולא פיספסתם פרט! השקעתם כל כך עד שגרמתם לי לשכוח שאי פעם התאכזבתי. תודה על הבנייה וקידום האתר והכי חשוב על הסבלנות, ההשתדלות והמאמץ.

בגדול, תודה על היחס האנושי, האישי והמקצועי!! מוקיר ומעריך מאוד אבי-אור אמבטיות

אבי אור אמבטיות
ציפוי וחידוש אמבטיות

שמי אושרי אקוקה, צלם במקצועי, ככזה אני נדרש להיות בחזית הדיגיטלית והאינטרנטית, בעולם שבו החיפוש בגוגל הופך קצר ומהיר ואתה נידרש לאתר אינטרנט עם עיצוב מהמם, אין מה לעשות, אסור להתפשר.. לכן פניתי לסטודיו D.S.D, אני בהחלט גאה לומר שאני לקוח תקופה ארוכה, אבל יותר גאה לומר שאני לקוח מרוצה, כי בכל פעם שאני מגיע לסטודיו, אני לא תמיד יודע בדיוק מה אני רוצה, איך קוראים לזה ב"שפה המקצועית" או איך זה יראה בכלל.. מה שבטוח זה אני תמיד יוצא מבסוט מהתוצאה וגם בלי חור בכיס.. השירותים שקיבלתי בסטודיו D.S.D היו מקיפים ונגעו כמעט בכל תחום בעסק שלי, מאתר פגז והקידום המתוחכם שלו בגוגל,דרך כרטיסי הביקור והמודעות, עד לעיצוב תערוכה שלמה במתחם התחנה שבה סטודיו D.S.D לקח חלק עיקרי ונכבד.. ובפרק זמן של ימים ספורים ורק בעזרתם הכל הלך חלק!! זו הזדמנות טובה לומר תודה רבה, להביע את הערכתי ולאחל בהצלחה בברכה אושרי אקוקה

אושרי אקוקה
צלם